Angličtináři - tak tohleto si musíte poslechnout!

1. března 2010 v 15:04 | Inka
Ahoj všichni příznivci blogu věnovanému angličtině!
Dnes jsem dostala e-mail od mého známého z Kanady Steva Kaufmanna (tvůrce výukového systému LingQ) s perfektním "podcastem", v němž se postupně zabývá nejdůležitějšími předpoklady pro úspěšné zvládnutí cizího jazyka. Rozhodla jsem se proto, že se s Vámi o tento podcast podělím. Věřím, že se Vám bude líbit stejně tak, jako jsem z něj byla nadšena já.
Takže tady je ten e-mail i s potřebným spojením na zmiňovaný podcast (stačí kliknout na jeho podtržený nadpis):

The three keys to language learning success


Download now or listen on posterous
When I attended the ACTFL (American Council on the Teaching of Foreign Languages ) Convention in San Diego, I heard the following wise words from Mary Ann Lyman-Hager, Director of the San Diego State University Language Acquisition Research Center.
"Language learning success depends on the attitude of the learner, the time spent with the language and noticing what happens in the language".
Here is a podcast on that subject, which I will have transcribed over the next few days. I will divide it into short segments and put it all into the Library at LingQ.Pěkný poslech Vám přeje Inka

P.S.
A pro ty z Vás, kteří se angličtině věnují několik let a rádi by si vylepšili mluvenou angličtinu (a zároveň získali i bezvadné informace, které ihned mohou využít ve svém soukromém i profesním životě) uvádím odkaz, který Vám v tomto Vašem úsilí opravdu pomůže:

<a href="https://www.e-junkie.com/ecom/gb.php?ii=950800&c=ib&aff=87169&cl=5336" target="ejejcsingle">Click here to view more details</a>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama