Listopad 2014

Mluvená angličtina - je stále ještě Vaším "strašákem"?

19. listopadu 2014 v 1:32 | Inka
Milí návštěvníci tohoto blogu,věnovaného mluvené angličtině!Usmívající se

Jsem moc ráda, že jste tuto webovou stránku navštivili a věřím, že Vám to krátké zastavení trochu pomůže ve Vašem snažení vylepšit si mluvenou angličtinu!

Po delší odmlce (na základě žádosti mých přátel a na základě zjištění, že nějaký internetový
"automatický hodnotitel" zařadil moje předchozí blogy věnované angličtině na přední místo, tj.
s nejlepší návštěvností) jsem se rozhodla znovu připravovat pro svůj blog články, přinášející nejnovější informace k tématu mluvené angličtiny, které Vám pomohou orientovat se v této problematice, pomohou Vám najít cestu z bludného kruhu věčných začátečníků a najít odvahu
z tohoto kruhu konečně vystoupit.

Ano, SPOKEN ENGLISH - neboli mluvená angličtina - je stále ještě pro řadu studujících velkým strašákem.
A to i v případě, kdy bezvadně ovládají gramatiku i psanou formu angličtiny.....

Přemýšleli jste někdy, proč tomu tak je? Jak je to možné, že i po několikaletém studiu angličtiny si stále hodně studujících netroufá mluvenou angličtinu používat?

Často je příčinou STRACH z toho, že něco řeknou špatně, že se spletou v časech, že se ztrapní, že nepochopí správně otázku (pokud jim ji klade cizinec) a tak podobně.

Pěkně se k tomuto tématu vyjádřil před časem jeden z nejlepších učitelů mluvené angličtiny, který svým studentům adresoval následující slova:

"Hi,
Most English learners feel nervous or shy about speaking English.
This is a normal and natural problem and it has a solution.

Yes, I know you were bored to death by English teachers in the past.

I know you studied grammar rules for years. I know you listened to boring "conversations"-- which were actually bad actors reading aloud to each other.

Because of all of this, you might think that English must be boring and painful. Well, it's not!!!"

A právě tento vynikající odborník, který se cíleně věnuje mluvené angličtině, pro všechny ty "nešťastníky", kteří si stále nevěří a mají z mluvení strach, připravil speciální lekce, které všem pomohou tento strach překonat. Pokud je to i Váš případ, určitě si otevřete následující odkaz a přesvědčte se sami!


A určitě se zaregistrujte na jeho týdenní e-mailový kurs ZDARMA! Určitě nebudete litovat. Mně osobně tyto lekce doslova "otevřely oči" a znamenaly přelom v mém přístupu k mluvené angličtině.
E-maily s odkazy na výuková videa obdržíte velice brzy po přihlášení. Je to pro všechny, kteří mají třeba jen i pasivní znalost angličtiny a chtějí tyto znalosti proměnit na aktivní znalost.
Příjemné chvíle s angličtinou Vám všem přeje Inka

P.S.
Pokud byste se mě chtěli něco ohledně mluvené angličtiny zeptat, můžete jednak zde v komentářích, nebo na emailem:
inkalesova@email.cz