Únor 2015

7th Tapping World Summit 2015

26. února 2015 v 1:05 | Inka
Ahoj všichni, kdo již anglicky celkem obstojně mluvíte a hlavně pak rozumíte mluvené angličtině!Usmívající se

Dnešní krátký článek chci věnovat právě Vám - ráda bych Vás totiž upozornila na zajímavou celosvětovou akci s názvem:

7th Annual Tapping World Summit (v angličtině),

kterou jsem včera objevila na internetu a na kterou se můžete ZDARMA přihlásit a získat tak velmi užitečné informace, které pro mnohé z Vás zprvu budou připadat hodně zvláštní, ale technika poklepávání, se kterou máte možnost se tímto způsobem seznámit, je úspěšně používána i lékaři, proto určitě stojí za to se na tuto akci podívat a s touto technikou se blíže seznámit.
Každý den jsou uveřejňována 2 audia, která jsou pro nás dostupná dalších 24 hodin. takže si je můžete vyslechnout ve Vámi zvoleném čase. Videa jsou každý den uveřejňována po 2 hodině ráno našeho času"


Pokud by nešlo otevřít stránku kliknutím na tuto řádku, tak si ji okopírujte a přeneste do Vašeho vyhledavače.

Zvláště pak kromě úvodu do techniky "tapping" , kde uslyšíte hlas Nicka Ortnera, doporučuji poslechnout si přednášku Davida Fensteina s názvem: " Why Tapping Works:: The Science and Research".
Pokud si budete rolovat tuto stránku dolů, najdete i podrobnější informace o jednotlivých přednáškách - včetně jmen a fotografií jejich autorů. Jsem přesvědčena, že řada témat Vás svým obsahem zaujme a zkusíte si je v příslušném dni naposlouchat.
A kromě informací, které mohou zlepšit náš život , si naposloucháte i bezvadnou angličtinu - všichni mluvčí mají totiž bezvadnou výslovnost -

Pěkné poslouchání Vám přeje Inka