Vynikající příležitost pro všechny začínající i pokročilé angličtináře

25. března 2015 v 23:50 | Inka
Ahojky,
jsem opravdu moc ráda, že jste navštívili moje webové stránky věnované (nejen) mluvené angličtině!Usmívající se
Dnes mám pro Vás (začátečníky, věčné začátečníky, mírně pokročilé i více pokročilejší), kteří vylepšení své angličtiny berou opradu vážně, vynikající zprávu!

Během několika dnů bude totiž znovu otevřen e-program specialisty na zrychlené učení angličtiny a experta na využívání hypnózy pro dosahování nastandardních výsledků Libora Činky s názvem "ANGLICKY FANTASTICKY" !!!

Já jsem si tento vynikající a naprosto netradiční program osobně vyzkoušela (a to z pohledu lektora a kouče angličtiny) už v loňském roce a mohu jej proto na základě této zkušenosti vřele doporučit všem zájemcům o aktivní zvládnutí angličtiny.

Libor Činka do tohoto programu, který budete moci sledovat z pohodlí Vašeho domova, zahrnul všechny své zkušenosti, které získal v průběhu minulých 20 let, a tak nabízí všem program, který se naprosto liší od všeho, co jste doposud při výuce jazyků zažili.
Podrobnější informace o e-programu i o jeho autorovi získáte, kliknete-li na níže uvedený odkaz( případně si tento odkaz překopírujete do Vašeho prohlížeče):

http://anglickyfantasticky.cz/?a_box=2zunupmt


Po jeho odkliknutí se dostanete na stránku, kde můžete ihned shlédnout video zdarma s názvem : "Mýty a triky" .

Jsem přesvědčena, že už i informace, které z tohoto videa získáte, Vám pomohou pochopit, proč tradiční výuka jazyků tak selhává a jejím výsledkem jsou absolventi kurzů, kteří se bojí promluvit, když se jich cizinec něco zeptá....

Pěkné pokoukání na video č. 1 Vám přeje Inka!


P.S.
Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo by měl užitek z těchto informací o angličtině, budu ráda, když jej upozorníte na můj blog!Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama