Duben 2015

Odkaz na super webinář o angličtině

15. dubna 2015 v 12:23 | Inka
Ahojky,
pokud jste včera neměli možnost shlédnout poslední webinář věnovaný e-kurzu Anglicky fantasticky,
tak mám pro Vás bezva zprávu - je totiž možno ještě shlédnout jeho záznam! Dozvíte se tam i fígle, jak pomoci naší paměti zapamatovat si informace, které potřebujeme. Mě osobně tam zaujal i hlavolam, jak uspořádat 10 stromů do 5 řad po 4 stromech. Opravdu nesmíme používat jen levou - tj. "logickou" polovinu našeho mozku - ta pravá polovina je totiž pro jakékoliv učení ta nejdůležitější!
Tak tady je odkaz:Přeji všem pěkný den!
A ať Vám informace, které ve webináři zazněly, pomohou ve Vašem úsilí konečně tu angličtinu zvládnout!
Inka

E-kurz "Anglicky fantasticky" již bude zahájen!

14. dubna 2015 v 1:13 | Inka
Ahoj milí návštěvníci těchto stránek věnovaných angličtině!Usmívající se

Tak už je to tady - 8-týdenní e-kurz Libora Činky "Anglicky fantasticky" se již brzy pro všechny, kteří skutečně chtějí konečně zvládnout angličtinu, konečně zase otevře!

Pokud ještě váháte, zda se do toho právě teď máte pustit, vzpomeňte si na to, jak probíhala většina dlouhodobých jazykových kurzů, které jste již případně absolvovali a přesto jste se tam nic moc nenaučili....
Kolikrát za hodinu jste měli možnost se aktivně projevit? Jednou? Dvakrát či třikrát? A kolikrát jste se osobně přesvědčili, že pokud na Vás promluví anglicky hovořící cizinci, tak jim buď pořádně nerozumíte, nebo nevíte, jak jim správně odpovědět? Ano, aktivní znalost angličtiny nás ani dlouhodobé kurzy většinou nenaučily.

A co konkrétně Vám tedy tento 8-týdenní e-kurz angličtiny přinese?

- Dodá odvahu i těm z Vás, kteří se MYLNĚ domnívají, že "tu angličtinu nikdy nezvládnou".
Brzy se přesvědčíte, že nezáleží na věku, na dosaženém stupni vzdělání, na tom, zda máte či
nemáte hudební sluch - všichni tu mají šanci uspět.
- Způsob výuky plně respektuje to, jak funguje náš mozek a proto se všechny nové poznatky
mnohem snadněji trvale zapíšou do Vašeho podvědomí (předpokládá to ovšem, že se kurzu
budete skutečně aktivně a se zájmem každý den věnovat!!!).

- K jednotlivým lekcím se budete moci vracet tak často, jak to budete potřebovat.

Nezapomeňte, že musíme naučit naše uši angličtinu slyšet - a to lze jen častým opakováním.
A to nejen opakovaným nasloucháním, ale i tím, že se snažíme slyšené nahlas opakovat.
Vzpomeňte si, že když Vás rodiče učili mluvit, poslouchali jste je celé dny, snažili jste se
slyšené zvuky napodobovat a trvalo to téměř rok (u někoho i 2roky), než jste češtinu začali postupně aktivně používat a vyjadřovat (zprvu samozřejmě i s nepřesnostmi) členům rodiny
svá přání.

- Velkou výhodou také je, že tento e-kurz budou s Vámi moci sledovat i další členové rodiny.
Budoucí maturanti si mohou nacvičit řadu frází i vět, které budou potřebovat při ústní zkoušce.

- Uslyšíte angličtinu od rodilých mluvčích - naposloucháte si tak různé typy výslovnosti.
Mimochodem, všimli jste si někdy, že každý z nás vyslovuje i češtinu trochu jinak? Poznáte
dle výslovnosti lidi z Ostravy, z Plzně, z Českých Budějovic či Hodonína? Vzpomeňte si
v této souvislosti na prof. fonetiky H. Higginse z muzikálu My Fair Lady - jak okamžitě poznal i ze které čtvrti města ten který mluvčí je a kde se pravděpodobně narodil.

- Způsob, jakým je v e-kurzu látka předkládána, se diametrálně liší od toho, jak jsme tomu byli
zvyklí ve škole. Angličtina Vás brzy začne bavit! Chce to zbavit se co nejrychleji předsudku,
že to nezvládnete!

Doporučuji Vám poslechnout si vyjádření absolventů kurzů angličtiny připravených Liborem
Činkou - příslušné video najdete na níže uvedené webové adrese:


Pěkné zážitky s angličtinou Vám všem přeje Inka!


P.S.
Teď jsem zjistila, že v úterý od 20.00 hodin se bude konat webinář , kde Libor Činka odhalí účastníkům další skutečně velmi zajímavé a podnětné informace a bude zodpovídat i na Vaše případné dotazy! Tento webinář si rozhodně nenechte ujít! Klikněte na následující odkaz, otevře se Vám stránka, kde se můžete zdarma na webinář přihlásit: http://anglickyfantasticky.cz/webinar2?a_box=2zunupmt

Díky angličtino!

6. dubna 2015 v 3:09 | Inka
Ahojky,
trochu zvláštní nadpis, že? Ale přesně vystihuje můj vnitřní pocit vůči tomuto jazyku.Usmívající se

I když se dnes chci znovu zabývat námětem určeném pro začátečníky, věčné začátečníky,mírně pokročilé i ty, kteří potřebují jen získat sebedůvěru a rozmluvit se, chtěla bych se nejdříve s Vámi podělit o svou celoživotní zkušenost, kdy jsem po "sametové revoluci" díky své znalosti angličtiny měla příležitost dostat se do kontaktu s mnoha neobyčejnými lidmi i vynikajícími osobnostmi, jako např. s Shirly Temple a jejím manželem Charles Blackem, v době, kdy působila jako velvyslankyně USA v Praze, podívat se do veřejnosti nepřístupných prostor Bílého domu ve Washingtonu za doprovodu hl. lékaře amerického prezidenta i povečeřet s první dámou tehdejšího prezidenta George Bushe staršího. Ano, angličtina mi doslova otevřela cestu do světa - a umožňuje mi i nadále získávat přátele z celého světa. Stala se doslova mým druhým mateřským jazykem.

Potože jsem v průběhu let pomáhala (a dosud pomáhám) mnoha mým přátelům a známým překonávat strasti zvládání především mluvené angličtiny, neustále vyhledávám dostupné materiály, které jim mohou pomoci.

A právě pro skupinu začátečníků (včetně těch "věčných") i těch, kteří mají v angličtině ty první krůčky již za sebou, ale stále mají pocit "že to aktivně nikdy nezvládnou", mohu vřele doporučit 8-týdenní e-kurz Anglicky fantasticky Libora Činky, který svůj kurz vypracoval na základě dlouholetého testování těch nejúčinnějších metod výuky jazyků založených i na nejnovějších výzkumech psychologie učení.
Materiály tohoto kurzu Vám (případně i Vašim rodinným píslušníkům) zůstanou navždy k dispozici, takže se k nim budete moci kdykoliv v budoucnosti vracet.

Pokud jste ještě neměli možnost dozvědět se více o tomto netradičním kurzu angličtiny a získat informace i o jeho autorovi, podívejte se na 3 videa zdarma, kde se dozvíte vše potřebné. K videím se dostanete kliknutím na níže uvedený odkaz:


Kromě těch 3 videí , po jejichž shlédnutí budete moci okamžitě aplikovat některé rady tam uvedené, si určitě přečtěte i zveřejněné komentáře! Rozhodně si nenechte tuto příležitost uniknout!

Přeji Vám, aby se angličtina stala také Vám celoživotním koníčkem! Uvidíte, že jazyk lze zvládnout i bez nudného biflování!
InkaUsmívající se

P.S.
A nezapomeňte, že investice do vzdělání přináší nejvyšší úroky!