Díky angličtino!

6. dubna 2015 v 3:09 | Inka
Ahojky,
trochu zvláštní nadpis, že? Ale přesně vystihuje můj vnitřní pocit vůči tomuto jazyku.Usmívající se

I když se dnes chci znovu zabývat námětem určeném pro začátečníky, věčné začátečníky,mírně pokročilé i ty, kteří potřebují jen získat sebedůvěru a rozmluvit se, chtěla bych se nejdříve s Vámi podělit o svou celoživotní zkušenost, kdy jsem po "sametové revoluci" díky své znalosti angličtiny měla příležitost dostat se do kontaktu s mnoha neobyčejnými lidmi i vynikajícími osobnostmi, jako např. s Shirly Temple a jejím manželem Charles Blackem, v době, kdy působila jako velvyslankyně USA v Praze, podívat se do veřejnosti nepřístupných prostor Bílého domu ve Washingtonu za doprovodu hl. lékaře amerického prezidenta i povečeřet s první dámou tehdejšího prezidenta George Bushe staršího. Ano, angličtina mi doslova otevřela cestu do světa - a umožňuje mi i nadále získávat přátele z celého světa. Stala se doslova mým druhým mateřským jazykem.

Potože jsem v průběhu let pomáhala (a dosud pomáhám) mnoha mým přátelům a známým překonávat strasti zvládání především mluvené angličtiny, neustále vyhledávám dostupné materiály, které jim mohou pomoci.

A právě pro skupinu začátečníků (včetně těch "věčných") i těch, kteří mají v angličtině ty první krůčky již za sebou, ale stále mají pocit "že to aktivně nikdy nezvládnou", mohu vřele doporučit 8-týdenní e-kurz Anglicky fantasticky Libora Činky, který svůj kurz vypracoval na základě dlouholetého testování těch nejúčinnějších metod výuky jazyků založených i na nejnovějších výzkumech psychologie učení.
Materiály tohoto kurzu Vám (případně i Vašim rodinným píslušníkům) zůstanou navždy k dispozici, takže se k nim budete moci kdykoliv v budoucnosti vracet.

Pokud jste ještě neměli možnost dozvědět se více o tomto netradičním kurzu angličtiny a získat informace i o jeho autorovi, podívejte se na 3 videa zdarma, kde se dozvíte vše potřebné. K videím se dostanete kliknutím na níže uvedený odkaz:


Kromě těch 3 videí , po jejichž shlédnutí budete moci okamžitě aplikovat některé rady tam uvedené, si určitě přečtěte i zveřejněné komentáře! Rozhodně si nenechte tuto příležitost uniknout!

Přeji Vám, aby se angličtina stala také Vám celoživotním koníčkem! Uvidíte, že jazyk lze zvládnout i bez nudného biflování!
InkaUsmívající se

P.S.
A nezapomeňte, že investice do vzdělání přináší nejvyšší úroky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama